MultiBoard 70" L-series (UHD)
Spin the device 360 degrees by clicking the left mouse button

 

 

MultiBoard 70" L-series (UHD)

 

РІШЕННЯ РІВНЯ БІЗНЕС-КОМПАНІЙ І РОЗВАЖАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ

 

PRESTIGIO MULTIBOARD L-series — це лінійка інтерактивних дисплеїв IFPD, що дозволяє працювати в двох популярних операційних системах: Windows і Android. Це мультифункціональні пристрої, універсальність яких робить можливим використання дисплеїв як для бізнесу, так і в освітніх цілях.

Дізнайтеся більше про програмну продукцію, яка пропонується разом із MultiBoard. Робіть вражаючі презентації; поєднуйте відео, зображення та власні помітки, щоб найефективніше донести повідомлення до слухачів.

The Intel Inside logo is a trademark of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.

Buy in the Official Store

Дисплеї UltraHD (4K)

Екрани MultiBoard L-series оснащено дисплеями з роздільною здатністю UHD. Вони забезпечують яскраві кольори, максимальну деталізацію та чіткість зображення.

Потужний ПК Windows

Потужний процесор Intel, яким оснащені екрани MultiBoards L-series, — це нова ера обчислювальних технологій: пробудження Windows усього за кілька секунд, ідеальна сумісність з екранами UHD та вдосконалена безпека.

EasiConnect

Безкоштовний додаток для
бездротового управління екраном MultiBoard.

EasiNote

Безкоштовний додаток для
створення, збереження та публікації нотаток.

mClass

Додаток для бездротового
управління аудиторією з планшету
або ПК.

Надійний корпус

Екран MultiBoard готовий до будь-яких форс-мажорів. Його міцний корпус забезпечує надійність використання пристрою як у конференц-залі, так і в класі або аудиторії. Для захисту дисплею використовується загартоване скло товщиною 4 мм, а власне пристрій захищає алюмінієвий корпус.

Мультитач

Найраща у своєму класі інфрачервона технологія тепер підтримує до 20 точок дотику. Ось де починається справжня магія! Переглядайте фотографії, а також працюйте з даними та додатками. Ви будете приємно вражені швидкістю графіки та відгуку на екрані MultiBoard.

Замовити