Prestigio представляє свій веб-простір для цифрових файлів

В теперішній час нічого не працює без цифрових файлів. Зображення, специфікації та література – такі типи файлів, які щодня необхідні нашим партнерам, журналістам та клієнтам по всьому світу. Для того, щоб гарантувати все це, ми забезпечили найкраще рішення для наших партнерів. Prestigio розробив простір на веб-ресурсі для забезпечення всіх видів маркетингових матеріалів та інформації для преси. На сайті digital.prestigio.com Ви можете отримати доступ до всіх зображень продукту у різноманітних форматах, дозвіл на їх друк та використання веб-сайту. Крім того, там Ви зможете оглянути список технічних характеристик продукту, відео, каталоги, зображення та багато іншого – всю інформацію структуровано, легко знайти і завантажити без будь-яких обмежень в часі (24/7).

У всій базі даних можна здійснювати пошук за різними опціями: ключове слово, назви продуктів, типи ресурсів, категорії продуктів та навіть колекцій.

Окрім прямого завантаження файлів, у вас є можливість поділитися окремими файлами або навіть цілими колекціями, які Ви можете створити в індивідуальному порядку. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, завантажте цей Короткий посібник користувача.

Будь ласка, зареєструйтеся на сайті digital.prestigio.com. Ми розширюємо і поліпшуємо цей потужний механізм безперервно та робимо його доступним на різних мовах.

Якщо у Вас виникли питання або ж Ви маєте якісь пропозиції, будь ласка, з’єднайтеся з командою відділу маркетингу Prestigio за адресою digital@prestigio.com.