Новини компанії

Prestigio® RoadRunner 506GPS
09/05/2016

Prestigio, глобальний виробник мобільних пристроїв, споживчої електроніки та аксесуарів, продукція якого представлена у понад 85 країнах світу, повідомляє про випуск нового відеореєстратора-трансформера зі зручним магнітним кріпленням, GPS-приймачем, записом відео в Full HD і 2-дюймовим TFT LCD-дисплеєм — Prestigio® RoadRunner 506GPS.

«Експерти запевняють, що зручність установки, висока роздільна здатність відео, наявність GPS-приймача, циклічного запису і G-сенсора — найважливіші характеристики при виборі відеореєстратора. Prestigio йде в ногу з технологічним прогресом, завжди намагаючись запропонувати клієнту більше. Всі необхідні характеристики, доповнені функціями електронної стабілізації зображення (EIS), розпізнавання руху і багатьма іншими, представлені в новому RoadRunner 506GPS. Основна його риса — висока якість файлів, що записуються: роздільна якість Full HD для відео та 12 мп — для статичних зображень. Магнітне кріплення гарантує довший експлуатаційний термін кабелю, так як тепер він залишатиметься нерухомим при відключенні або заміні відеореєстратора — це мені дуже подобається! », — Антон Волченков, комерційний директор Prestigio EMEA з нагоди випуску на ринок Prestigio® RoadRunner 506GPS.

Відомо, що чим вище роздільна здатність, тим детальніше і чіткіше зображення. RoadRunner 506GPS має оптимальну для відеореєстраторів роздільну здатність Full HD. Це пристрій не для зйомки фільмів, його завдання — фіксувати важливі деталі в дорозі, а з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів ви отримаєте чіткі та детальні зображення номерів потрібного автомобіля, навіть з 15-метрової відстані!

Об'єктив з 4-шаровою лінзою і чотириразове збільшення відповідають за якісне та деталізоване відео. Широкий кут огляду 120° дозволяє знімати більшу ділянки дороги, а значить, ви зафіксуєте кожну деталь. 2-дюймовий TFT LCD-дисплей із зручними елементами управління дозволяє за секунди розпочати перегляд відзнятих відео- і фотофайлів.

RoadRunner 506GPS оснащено чудовим процесором NT96223, який відповідає за якість картинки та стабільну, плавну роботу пристрою. CMOS-матриця на 2 мп конвертує світло, що потрапляє на датчики, в еквівалентний електричний сигнал, тим самим підвищуючи якість та чистоту картинки. Електронна стабілізація зображення (EIS) нівелює наслідки вібрації камери, що також позитивно відбивається на якості.

Як завжди, Prestigio додали у пристрій низку популярних та корисних функцій. G-sensor (акселерометр) розпізнає зіткнення, різке гальмування або розгін авто. При будь-якій з цих подій камера автоматично “зробить позначку” та захистить файл від випадкового стирання внаслідок циклічного запису. GPS дозволяє відстежувати пройдений шлях з визначенням точних координат, швидкості, дати та часу. Датчик розпізнавання руху економить місце на диску, вмикаючи камеру тільки у випадку появи рухомого об’єкту в полі свого зору після парковки. Завдяки автоматичному нічному режиму вам більше не треба думати про необхідність переключити режим зйомки: як тільки почне темніти — відеореєстратор зробить це самостійно.

Всі мріють про реєстратор, що легко встановлюється. Саме тому Prestigio створили пристрій в спеціальному форм-факторі трансформера з магнітним кріпленням. На відміну від більшості моделей на ринку, у RoadRunner 506GPS кабель підключається не безпосередньо до відеореєстратора, а до кріплення. А значить, більше не потрібно смикати шнур туди-сюди при кожному підключенні. Живлення подається через роз’єм на кріпленні, і відеореєстратор легко знімається без пошкоджень проводу.

Без сумніву, всі вищезгадані характеристики роблять RoadRunner 506GPS відмінним вибором для водіїв, яким потрібен багатофункціональний зручний і стильний пристрій, який прослужить їм довгі роки.